
Friedrich Seitz – Koncert uczniowski nr 3, Op.12
Przed zakupem akompaniamentu – Friedrich Seitz – Koncert uczniowski nr 3 – prosimy o zapoznanie się z poniższymi uwagami:
* Aby zapoznać się z naszym systemem kliknij: Ch. Dancla – Mała szkoła melodii. Z pierwszego utworu “Romance” można korzystać nieodpłatnie.
Gdy zdecydujesz się na zakup postępuj w sposób następujący:
- Kliknij “kup teraz”
- Wypełnij formularz zamówienia i potwierdź
- Zostaniesz przeniesiony na stronę Paypal
- Zapłać z konta Paypal lub jeżeli takiego nie posiadasz kartą płatniczą (Visa, MasterCard itp)
- Wyjdź ze strony Paypal, w międzyczasie otrzymasz trzy wiadomości e-mail: 1.Potwierdzenie założenia konta na naszej stronie wraz z loginem (zazwyczaj podany adres e-mail) i hasłem 2.Potwierdzenie dokonanej wpłaty z Paypal 3.Link do zakupionego utworu
- Kliknij link z trzeciego e-maila i wpisz dane dostępowe z pierwszegoi …. to wszystko. Możesz grać.
Ważne !
* Nuty automatycznie przewijają się podążając za muzyką.
* Aby rozpocząć odtwarzanie na urządzeniu z systemem Windows kliknij myszką w obszar poza zapisem nutowym z prawej lub lewej strony. Dzięki temu, obojętnie od którego taktu zaczniemy, zawsze będzie odliczany pusty takt. Na urządzeniach z systemem IOS pierwszy raz musisz wystartować klikając w odtwarzacz. Gdy muzyka załaduję się do odtwarzacza (a trwa to sekundę) postępuj j.w.
* Można zmniejszyć lub zwiększyć tempo odtwarzanego akompaniamentu korzystając z okienka “speed”, które znajduje się w górnej części obok odtwarzacza. Wartość 1 oznacza tempo w jakim akompaniament został nagrany.
Radzimy nie przekraczać wartości 0,8 – 1,25 gdyż mogą pojawiać się zniekształcenia dźwięku.
* Gdy chcemy ćwiczyć jakiś fragment utworu rozwijamy okienko “Menu” i zaznaczamy okienko “loop mode”.
Następnie klikamy na nutach takt przed pożądanym fragmentem, a później takt końcowy.
Po starcie zaznaczony fragment będzie odtwarzany w pętli.Gdy już skończymy ćwiczyć wchodzimy ponownie do “menu” i odznaczamy “Loop mode”.
* Jeżeli denerwuje Cię cień podążający za muzyką można go wyłączyć: wchodzimy do “Menu” i zaznaczamy “no cursor”
* Dla koncertów przygotowaliśmy Akompaniament 1 i Akompaniament 2. Różnica polega na tym, że akompaniament 1 nagrany jest w takim
samym lub nieco wolniejszym (15 bpm) tempie z zachowaniem wszelkich różnic, jak Demo. Akompaniament 2 nagrany jest w znacznie wolniejszym tempie (30-40 bpm) a wszelkie zwolnienie i przyspieszenia zredukowane są do minimum. Jest to więc akompaniament typowy do ćwiczenia. Oczywiście obydwa akompaniamenty mogą być zwolnione lub przyspieszone.
Zapraszamy do korzystania z akompaniamentu Friedrich Seitz – Koncert uczniowski nr 3 i życzymy wielu sukcesów
Friedrich Seitz
1848 – Günthersleben-Wechmar
1918 – Dessau