Koncerty

Koncerty

Uwaga! Jeżeli korzystasz z przeglądarki Google Chrome możesz mieć problem polegający na tym, że przy odtwarzaniu z prędkością 0,95 i 1,05 może być zmieniona tonacja. Aby tego uniknąć zdecydowanie polecam korzystanie z przeglądarki Firefox.

Koncerty i koncertina

przygotowaliśmy pod kątem ćwiczenia. W związku z tym nagrane zostały w wolniejszych tempach z możliwością płynnego zwolnienia lub przyspieszenia. Można określić dowolną cząstkę do ćwiczenia, która będzie odtwarzana w pętli (jak to zrobić zobacz w instrukcji przy utworze). Wszelkie chwilowe zmiany tempa jak accelerando, ritenuto, sostenuto i tym podobne ograniczone zostały do minimum z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu skrzypka z akompaniatorem. Z powyższego powodu jak również z powodu istnienia kilku wersji do jednego koncertu zmuszeni byliśmy zrezygnować z kadencji. W miejscu kadencji umieszczamy symbolicznie 2 puste takty.
Koncerty i Koncertina (podobnie jak Sonaty) zamieszczamy zawsze w całości t.zn zawsze nagrane są wszystkie części a cena dotyczy całości.
Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że zarówno początkujący jak i bardzo zaawansowany uczeń znajdzie dla siebie właściwy akompaniament do koncertu.
Do każdego utworu dołączone jest ok. 45 sekundowe demo. Przed zakupem zapoznaj się z nim. Jest to w pełni funkcjonalny fragment utworu. Korzystając z zamieszczonej instrukcji wypróbuj: zwalnianie i przyspieszanie tempa, odtwarzanie dowolnie wybranego fragmentu w pętli.

Nie znalazłeś utworu?

Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego utworu napisz do nas podając autora i tytuł.

Jeżeli nuty będą dostępne przygotujemy akompaniament bez żadnych zobowiązań z twojej strony

 Imslp-new2.png

 

 
zwalnianie i przyspieszanie tempa, odtwarzanie dowolnie wybranego fragmentu w pętli.przygotowaliśmy pod kątem ćwiczenia. W związku z tym nagrane zostały w wolniejszych tempach z możliwością płynnego zwolnienia lub przyspieszenia. Można określić dowolną cząstkę do ćwiczenia, która będzie odtwarzana w pętli (jak to zrobić zobacz w instrukcji przy utworze). Wszelkie chwilowe zmiany tempa jak accelerando, ritenuto, sostenuto i tym podobne ograniczone zostały do minimum z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu skrzypka z akompaniatorem. Z powyższego powodu jak również z powodu istnienia kilku wersji do jednego koncertu zmuszeni byliśmy zrezygnować z kadencji. W miejscu kadencji umieszczamy symbolicznie 2 puste takty.Koncerty i Koncertina (podobnie jak Sonaty) zamieszczamy zawsze w całości t.zn zawsze nagrane są wszystkie części a cena dotyczy całości.Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że zarówno początkujący jak i bardzo zaawansowany uczeń znajdzie dla siebie właściwy akompaniament do koncertu.Do każdego utworu dołączone jest ok. 45 sekundowe demo. Przed zakupem zapoznaj się z nim. Jest to w pełni funkcjonalny fragment utworu. Korzystając z zamieszczonej instrukcji wypróbuj: zwalnianie i przyspieszanie tempa, odtwarzanie dowolnie wybranego fragmentu w pętli.Jest to w pełni funkcjonalny fragment utworu. Korzystając z zamieszczonej instrukcji wypróbuj: zwalnianie i przyspieszanie tempa, odtwarzanie dowolnie wybranego fragmentu w pętli.przygotowaliśmy pod kątem ćwiczenia. W związku z tym nagrane zostały w wolniejszych tempach z możliwością płynnego zwolnienia lub przyspieszenia. Można określić dowolną cząstkę do ćwiczenia, która będzie odtwarzana w pętli (jak to zrobić zobacz w instrukcji przy utworze). Wszelkie chwilowe zmiany tempa jak accelerando, ritenuto, sostenuto i tym podobne ograniczone zostały do minimum z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu skrzypka z akompaniatorem. Z powyższego powodu jak również z powodu istnienia kilku wersji do jednego koncertu zmuszeni byliśmy zrezygnować z kadencji. W miejscu kadencji umieszczamy symbolicznie 2 puste takty.Koncerty i Koncertina (podobnie jak Sonaty) zamieszczamy zawsze w całości t.zn zawsze nagrane są wszystkie części a cena dotyczy całości.Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że zarówno początkujący jak i bardzo zaawansowany uczeń znajdzie dla siebie właściwy akompaniament do koncertu.Do każdego utworu dołączone jest ok. 45 sekundowe demo. Przed zakupem zapoznaj się z nim. Jest to w pełni funkcjonalny fragment utworu. Korzystając z zamieszczonej instrukcji wypróbuj: zwalnianie i przyspieszanie tempa, odtwarzanie dowolnie wybranego fragmentu w pętli.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!